PARTNEŘI

Generální partner

Investhy je finanční skupina stojící na pevných nemovitostních základech a investicích v rámci vyspělých kapitálových trhů působící v České republice. Zatímco prostřednictvím divize wealth management spravujeme investiční portfolia pro afluentní klienty, realitní divize se angažuje na financování nemovitostního developmentu především v Praze a Ostravě. V současnosti usilovně pracujeme na přípravě výstavby rezidenční čtvrti uprostřed naší moravskoslezské metropole, kterou zaštiťuje projekt Ostravské zahrady.

Strategický partner

VŠB – Technická univerzita Ostrava už více než 170 let propojuje technické, ekonomické, přírodovědné a umělecké obory v moderních studijních programech, reagujících na skutečné problémy současnosti. Realizujeme základní i aplikovaný výzkum na špičkové úrovni. Díky tradici a spolupráci s průmyslem i řadou domácích a zahraničních univerzit v široké škále odvětví, poskytujeme inovativní řešení v řadě oborů a jistotu uplatnění našim absolventům. Ekonomická fakulta patří k největším fakultám VŠB-TUO, kterou prošly desetitísíce úspěšných absolventů. A kromě prezenčního a kombinovaného studia se může pyšnit i řadou odborných kurzů a studiem MBA.

Hlavní partner

Burza cenných papírů Praha, a.s. (BCPP) je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v České republice. Burza je trh, na kterém se určují ceny cenných papírů nebo komodit dle nabídky a poptávky. Hlavním úkolem burzy je dát dohromady investory, kteří chtějí zhodnotit své peníze a firmy, které chtějí získat nový kapitál. Plní tak významnou funkci pro celou národní ekonomiku. Na činnost burzy a na celkové dění na kapitálovém trhu dohlíží Česká národní banka (ČNB).

Hlavní partner

Jsme poradenský butik, který se zaměřuje na firemní poradenství pro podnikatele. Vybudovali jsme vlastní firmy na těch nejtvrdších a nejregulovanějších trzích a nyní jsme připraveni pomoci i vám – majitelům a manažerům malých a středních firem. Můžete se na nás obrátit s oceněním byznysu, analýzou trhu či konkurence, prodejem či nákupem firmy. Poradíme vám s financováním vašeho podnikání, vydáme akcie, dluhopisy či nalezneme jinou vhodnou formu financování. Zlepšíme vám hospodaření společnosti, najdeme optimální strukturu firmy, pomůžeme s účetnictvím, daněmi či dotacemi. Jsme součástí etablované a silné skupiny CYRRUS Group, která na trhu úspěšně působí již 25 let a patří k top tuzemským poskytovatelům wealth management služeb.

Hlavní partner

Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Vždy nám šlo o to, naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Své služby poskytujeme jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Podnikatelům a malým a středním firmám nabízíme ucelené a široké spektrum řešení devizových, úrokových, komoditních a peněžních produktů. Díky silnému zázemí skupiny Erste dokážeme zajistit i navazující obsluhu v dalších zemích.

Hlavní partner

H2 Global Group – jsme světovým lídrem a průkopníkem na poli vodíkových technologií pro zdravotnictví, lázeňství, wellness a krásu, zemědělství a chovatelství. Naše skupina těží z dlouholetých zkušeností svých dceřiných firem a partnerských organizací, které se zaměřují na tato klíčová odvětví. Naše společnosti zajišťují celý produktový proces. Od výzkumu až po zaklapnutí krabice.


Hlavní partner

PricewaterhouseCoopers Česká republika s.r.o. (dále jen „PwC CZ“), je česká dceřiná společnost globální poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers, která byla založena v roce 1996 a v současnosti zaměstnává přibližně 1 300 zaměstnanců, z toho více než 700 odborníků a 20 partnerů.

PwC CZ je jednou z nejpokročilejších poradenských společností v oblasti consultingu v otázkách politik, programů a projektů souvisejících s výběrem projektů, politikou PPP, alokací smluvních rizik, financováním, nákupem, vyjednáváním, daněmi a účetnictvím v celé řadě průmyslových odvětví a poskytuje služby jak veřejnému sektoru (všem úrovním státní správy), tak soukromému sektoru.

Skupina PricewaterhouseCoopers („PwC“) je jednou z předních světových organizací poskytujících profesionální služby s více než 250 000 zaměstnanci ve 157 zemích, kteří poskytují poradenské služby soukromým i veřejným klientům v široké škále sektorů, včetně udržitelného rozvoje a ESG. Má kanceláře ve všech zemích EU, což jí umožňuje efektivně mobilizovat své týmy při poskytování technických a místních znalostí. PwC působí v regionu střední a východní Evropy již 25 let.

PwC přináší jednak znalosti v oblasti udržitelného rozvoje technologií, ale i měst a municipalit v otázkách nízkouhlíkové energetiky, zavádění ESG, schopnosti řádného řízení programů a zkušenosti v dané zemi. Naše globální poradenská síť v oblasti ESG poskytuje odborné znalosti od vývoje politik až po implementaci ESG v nízkouhlíkových a obnovitelných energetických strategiích. PwC CZ má specializovaný tým pro veřejný sektor a infrastrukturu složený z více než 30 vysoce specializovaných odborníků působících v regionu střední a východní Evropy, včetně specializovaného českého týmu se sídlem v Praze. Kromě toho je PwC UK předním poradcem v oblasti udržitelnosti dopravy, měst a urbanizace, změny klimatu a zeleného růstu.

Hlavní partner

RECRA je mezinárodní personální holdingová společnost, položená na rodinných základech, zabývající se lidským kapitálem a jeho uplatněním v praxi. Poskytujeme všem našim klientům prvotřídní servis v rámci zajištění jejich potřeb a flexibilních individuálních požadavcích. Jsme tím, koho hledáte profesionálové, kteří dokáží pomoci. Vše na jednom místě, v prvotřídní kvalitě poskytovaných služeb a lidským přístupem.


Partner

3ADVOKÁTI jsou moderní a inovativní advokátní kancelář zaměřující se zejména na obchodní právo a startupy. Během čtyř let svého působení se 3AADVOKÁTI stali jednou z nejvyhledávanější a nejrychleji rostoucí advokátní kanceláří v Ostravě. Transparentní cenová politika, klientský přístup a srozumitelný až neformální projev je zásadním způsobem odlišuje od „tradičních“ advokátních kancelářích. Už přes čtyři roky potvrzují, že advokacie nemusí být jen změť paragrafů a škrobená nuda.

Partner

J&T Ventures je fond rizikového kapitálu o velikosti EUR 50 mil, který investuje až do výše EUR 2,5 mil do slibných technologických společnosti v raných i pokročilejších fázích. Geografickým zaměřením J&T Ventures jsou regiony CEE a SEE, Severní Evropa a Pobaltí. Společnost doposud zainvestovala 25 projektů z 5 zemí, především z oblastí jako je IT, Travel, Retail, Fintech, Proptech, Healthcare a Smart city. Ze tří projektů z oblasti fintech, retail a proptech nedávno úspěšně exitovala.

Partner

Připravujeme Na stejné lodi
Partner

Raiffeisenbank působí na českém bankovním trhu od roku 1993 a patří mezi největší banky na tuzemském trhu. Banka se primárně zaměřuje na poskytování služeb soukromé a firemní klientele. Nabídka produktů a služeb zahrnuje osobní a podnikatelské účty, úvěrové, spořicí a investiční produkty, specializované finanční služby a konzultace pro firemní klientelu a velké korporace.

Vedle obchodních aktivit se banka angažuje rovněž v řadě veřejně prospěšných aktivit, zahrnujících vzdělávání, charitativní i kulturní projekty. Společenská odpovědnost je součástí firemních hodnot, kultury i strategie a stojí na historických základech samotné značky Raiffeisen. Raiffeisenbank se též otevřeně hlásí k posilování ekologického a společensky odpovědného podnikání v Česku.

Raiffeisenbank ke konci roku 2021 obsluhovala na 1,7 milionu klientů v síti 106 poboček a klientských center a zaměstnávala na 3000 zaměstnanců.

Mediální partner

Měsíčník Bankovnictví je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se v těchto firmách na tvorbě produktů, jejich marketingu, podpoře prodeje, organizaci a řízení. Časopis přináší informace o situaci na kapitálových a finančních trzích, o trendech a vývoji v retailovém a investičním bankovním sektoru, o nových produktech a informačních technologiích využívaných v bankovnictví.

Bankovnictví je partnerem všech významných konferencí z oboru profesionálních financí a organizátorem odborných seminářů.

Redakce časopisu Bankovnictví každoročně připravuje reprezentativní přehled výsledků finančního a kapitálového trhu České republiky Top finance – kompletní výsledky finančního sektoru za uplynulé období včetně meziročního srovnání, komentářů, přehledných tabulek a grafů.

Mediální partner

Investiční web je plně tematickým finančním médiem, které umožňuje každému uživateli přizpůsobit si obsah podle jím preferovaných témat. Je jedno, zda jste aktivním investorem, který obchoduje na měnovém nebo krypto trhu nebo s akciemi na pražské burze, začínajícím investorem, jenž se snaží zorientovat v pravidlech investování a hledá zajímavé podílové fondy. Obsah na Investičním webu je prezentován v moderní formě, a to včetně videí denně natáčených v televizním studiu. Nic z toho, co vám na Investičním webu nabízíme, by nešlo bez profesionální redakce, kterou tvoří zkušení burzovní novináři, redaktoři, editoři a moderátoři.

Organizátor konference

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. (MSIC) zahájilo svou činnost v červenci 2017 transformací Vědeckotechnologického parku Ostrava, a.s, který město Ostrava založilo v roce 1997. S kapitálovým vstupem Moravskoslezského kraje jsou, kromě Statutárního města Ostravy, dalšími akcionáři VŠB-Technická univerzita Ostrava, Ostravská univerzita v Ostravě a Slezská univerzita v Opavě.

MSIC je pověřeno řízením regionální inovační strategie. Vedle řízení realizace strategických projektů, směřujících k podpoře podnikavosti, k zavádění nových technologií, lákání talentů do regionu, vytváření zajímavých pracovních příležitostí a aktivit souvisejících s celkovou změnou image regionu, patří k jeho hlavním činnostem individualizované služby pro majitele malých a středních firem (včetně start-upů) a spolupráce v oblasti transferu technologií a rozvoje služeb sdílených experimentálních laboratoří.

MSIC se stal centrem inovačního ekosystému. Buduje a posiluje vazby mezi komerční, akademickou, vědeckou i veřejnou sférou a iniciuje strategické projekty zaměřené na zlepšení prostředí pro podnikání a inovace v regionu.

Meetpoint

Bistro IN - Dobré jídlo, pití, usměvaví lidé. Jednoduchost. Čerstvost. Sezónnost. Srozumitelnost.


Meetpoint

Karvinské Gofry - Tradice, která se v Karviné buduje již od roku 1990. Čerstvě upečená wafle s marmeládou, pravou šlehačkou, kakaovou polevou a ovocem. Vše dělané s láskou, poctivě, každý den z čerstvého domácího těsta. To jsou Karvinské gofry, tak jak je znají generace před námi v nezměněné podobě až do dnešních dnů. Dále je doplňují Katowicke rurki - křehká, ručně válená trubička plněná pařížským krémem. Pochoutka populární jak v Polsku tak i u nás. Přijďte ochutnat i na tuto událost a nebudete chtít jinak.

www.karvinskegofry.cz

Meetpoint

Jurek design Vědu s uměním kombinujeme už 10 let. Máme rádi vůni dřeva a hlavně to, že můžeme uchovat vzpomínky na okamžiky, které si zaslouží více než pár sekund v tiskárně. Věnujeme se výzkumu technologie laserového gravírování do dřeva a kůže a vývoji vlastních strojů. Vše s důrazem na kvalitu a překvapující životnost.

Meetpoint

Od roku 2015 vyvíjíme, vyrábíme, marketujeme a obchodujeme s originálními, zdravými, proteinovými, jemně slanými svačinami Los Křupos. Děláme věci jinak, inovativně a neotřele. Jsme českým originálem. Soustředíme se na rozvoj on-line obchodu a marketingu. Pro každého zákazníka pečeme Los Křupos originální technologii a postupem vždy čerstvé. Nezapomínáme na svůj outdoorový původ. Los Křupos svačina byla původně vyvinuta pro pobyt v extrémním prostředí hor. I dnes Los Křupos umí spolehlivě zasytit, dodat energii, je odolné, udrží si lahodnou křehkost i v extrémních klimatických podmínkách, má příznivý vliv na zdraví, umí být i bezlepkové, dokáže být zdravou školní svačinou, chutná sportovcům, maminky je milují. KŘUPNĚTE DO TOHO! s českým originálem, vyzkoušejte na www.loskrupos.cz


Meetpoint

Jsme ostravská rodinná lahůdkárna MALEDA. V naší nabídce najdete široký výběr chlebíčků, dezertů, buchet, obloženého pečiva, obložených mís, panini, tortill, bagelů a spousty dalších dobrot. Vše ZDARMA dovezeme až k Vám domů, nebo do firmy ve Vámi požadovaném čase včetně víkendů či státních svátků. Nabízíme také zajištění cateringu.

Meetpoint

Jsme malý rodinný podnik, který se snaží dodat výtečnou kávu i na místa, kde byste ji ani nečekali.

Ať jsme s naší kavárnou na kolečkách, kde jsme, připravíme vám nejen skvělou kávu, ale také okouzlující zážitek.

Přivezeme Vám kávu na Vaši svatbu, oslavu, konferenci a jiné eventy.


www.okolokafe.cz

Meetpoint

Láska, pasta a snídaně. Specializujeme se na:

- své vlastní restaurace "Café&Pasta" se zaměřením na snídaně (+20 druhů) a domácí těstoviny.

- rozvoz snídaní do firem i jednotlivcům.

- vlastní výrobu semolinových česrvých těstovin pro naše restaurace, farmářské prodejny, hotely a restaurace.

Meetpoint

Jsme TamKam! Tam = Tisk a móda Kam = Katka a Markéta

Tvoříme spolu a baví nás to. Tiskneme pomocí techniky linorytu. Naše motivy tiskneme na výkresy, takže si je můžete zarámovat a zútulnit si svůj byt, zároveň je najdete na látkových taškách a tričkách, můžete tak sdělit svému okolí co nosíte v duši. Protože co v duši to na triku! Naše hlavní dvě kolekce jsou věnovány Ostravě.... městu, které nám dalo kořeny a přírodě, která nám dává křídla. Na přání Vám však můžeme udělat jedinečný a originální motiv. Veškeré naše produkty jsou tištěné ručně. Tzn. každý kus je originální a nikde nenajdete dva stejné výrobky. Naše produkty jsou vhodné jako osobitý a jedinečný dárek, ale i jako promo materiál, dárek pro zaměstnance nebo VIP klienty.