Partneři

Generální partner

Česká spořitelna

Česká spořitelna je bankou s nejdelší tradicí na českém trhu. Již od roku 1825 tvoří jeden ze základních pilířů českého bankovního systému. V současnosti poskytuje služby 4,5 milionu klientů. Od roku 2000 je součástí nadnárodní finanční skupiny Erste Group Bank.

Česká spořitelna je moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, velké korporace, a také města a obce. Z pohledu drobných klientů je Česká spořitelna nejdostupnější bankou na domácím trhu, díky nejrozsáhlejší síti poboček, a také bankomatů a platbomatů. V oblasti korporátního bankovnictví vyrostla spořitelna do pozice nejoblíbenější banky v sektoru malých a středních firem.

Jako první banka na domácím trhu začala Česká spořitelna zaměřovat svoje služby na posilování finanční kondice domácností i firem. Banka také stála u zrodu výzvy k 2. transformaci domácí ekonomiky, jejímž cílem je podpořit přidanou hodnotu a konkurenceschopnost domácích firem.

Aktivní je spořitelna také v oblasti udržitelného financování, jejím cílem je posilovat ekologické a společensky odpovědné podnikání v Česku a podporovat firmy v jejich „zelené“ transformaci.

Česká spořitelna také zajišťuje včasné a precizní poradenství v oblasti dotací, finančních nástrojů třetích stran, investičních pobídek, které mohou výrazně usnadnit a zlevnit financování technologického rozvoje firem.

Logo čs

Organizátor konference

MS-IC Ostrava

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. (MSIC) je pověřeno řízením regionální inovační strategie. Vedle řízení realizace strategických projektů, směřujících k podpoře podnikavosti, k zavádění nových technologií, lákání talentů do regionu, vytváření zajímavých pracovních příležitostí a aktivit souvisejících s celkovou změnou image regionu, patří k jeho hlavním činnostem individualizované služby pro majitele malých a středních firem (včetně start-upů) a spolupráce v oblasti transferu technologií a rozvoje služeb sdílených experimentálních laboratoří.

MSIC se stal centrem inovačního ekosystému. Buduje a posiluje vazby mezi komerční, akademickou, vědeckou i veřejnou sférou a iniciuje strategické projekty zaměřené na zlepšení prostředí pro podnikání a inovace v regionu.

Hlavní partneři

RAYNET

Jsme společnost s vlastním CRM systémem. Používá nás přes 15 000 uživatelů. V roce 2021 jsme do našeho CRM přidali přes 160 vylepšení. V Česku jsme jedničky a další zářezy se nám daří i na zbytku planety.

RAYNET vám hned ukáže, co se zrovna děje v obchodu. Kdo, s kým, za kolik, a kdy to bude. Získáte 100% kontrolu nad tím, co je ve hře. Vše o svých zákaznících, obchodu i výsledcích máte na jednom místě. 

RNT-logo-big-png-export

H2 Global Group

H2 Global Group – jsme světovým lídrem a průkopníkem na poli vodíkových technologií pro zdravotnictví, lázeňství, wellness a krásu, zemědělství a chovatelství. Naše skupina těží z dlouholetých zkušeností svých dceřiných firem a partnerských organizací, které se zaměřují na tato klíčová odvětví. Naše společnosti zajišťují celý produktový proces. Od výzkumu až po zaklapnutí krabice.

H2 Global

BDO

Jsme poradenská společnost poskytující auditorské, daňové, právní, účetní a poradenské služby. Na českém trhu působíme už 30 let. S více než 500 odborníky, dlouholetou praxí a zázemím globální sítě se řadíme k předním poradenským společnostem v České republice.

Pomůžeme vašemu podnikání, abyste se vy mohli soustředit na jádro svého byznysu. Poskytneme vám služby v oblastech auditu, účetnictví, daní, práva, informačních technologií, digitalizace, finančního, transakčního a podnikového poradenství či znalectví.

Naše jedinečnost spočívá v kombinaci silného zázemí mezinárodní sítě a individuálního přístupu ke klientům napříč Českou republikou, kde působíme v kancelářích v Praze, Plzni, Brně, Domažlicích, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci.

logo BDO RGB

New Dimension

Od svého vzniku v roce 2008 společnost New Dimension, s.r.o. podporuje udržitelný rozvoj výrobních a nevýrobních firem postavený na neustálém zlepšování, inovacích a rozvoji lidí v kontextu Industry 4.0. Přinášíme řešení na míru potřebám našich zákazníků, využíváme přitom aktuální znalosti, přístupy a technologie a spolupracujeme se špičkovými experty z různých oblastí průmyslu. Vycházíme z principu, že lidi a procesy není možné dělit, a proto se ve firmách zaměřujeme na tyto oblasti jako na celek. Naší jedinečnou metodikou Cooperation rozvíjíme lidi a pomáháme jim zlepšovat jejich procesy, což vyvolává nevratné změny v postojích a ve způsobech uvažování pracovníků.

Díky našim zkušeným lektorům, moderátorům, koučům, průmyslovým inženýrům a interim manažerům pomáháme firmám v různých fázích jejich rozvoje. Moderujeme strategické workshopy a pomáháme řídit strategické projekty u zákazníků. Mapujeme procesy, které následně optimalizujeme a standardizujeme. U firem směřujících k digitalizaci procesů spolupracujeme na vytváření digitálních strategií, řízení změnových projektů a zajišťování udržitelnosti výsledků. Ruku v ruce s těmito změnami připravujeme a rozvíjíme zaměstnance na všech úrovních řízení v ucelených programech jako Škola mistrů, Leadership training, Talent management, Rozvoj mentorů a interních lektorů a dalších.

nd-log-box-cmyk (3)

wflow

wflow je český technologický startup, jehož misí je difgitalizace účetnictví ve firmách doma i ve světě. Tým wflow vyvíjí cloudovou aplikaci, která usnadňuje práci s oběhem, vytěžováním nebo schvalováním účetních dokladů. Dokáže ušetřit 40 – 80 procent času práce s účetními doklady. 

Dnes wflow digitalizuje již více než 3200 firem v 6 zemích Evropy. 

V lednu 2022 zainvestoval do startupu investiční program Seed Starter České spořitelny.

Logo wflow

Dva Mluvčí

Dva mluvčí jsou marketingová agentura z Ostravy. Tři oblasti, ve kterých pomáhá s marketingem jsou strategie, digitální komunikace a tvorba originálního obsahu. Jádro klientů tvoří malé a střední firmy vyrábějící produkty pod vlastní značkou a potřebou efektivně komunikovat. 

Dva mluvčí

partner tomboly

3Advokáti

Partneři

3ADVOKÁTI

3ADVOKÁTI jsou moderní a inovativní advokátní kancelář zaměřující se zejména na obchodní právo a startupy. Během čtyř let svého působení se 3AADVOKÁTI stali jednou z nejvyhledávanější a nejrychleji rostoucí advokátní kanceláří v Ostravě. Transparentní cenová politika, klientský přístup a srozumitelný až neformální projev je zásadním způsobem odlišuje od „tradičních“ advokátních kancelářích. Už přes čtyři roky potvrzují, že advokacie nemusí být jen změť paragrafů a škrobená nuda.

Mediální partneři

Investiční web

Investiční web je plně tematickým finančním médiem, které umožňuje každému uživateli přizpůsobit si obsah podle jím preferovaných témat. Je jedno, zda jste aktivním investorem, který obchoduje na měnovém nebo krypto trhu nebo s akciemi na pražské burze, začínajícím investorem, jenž se snaží zorientovat v pravidlech investování a hledá zajímavé podílové fondy. Obsah na Investičním webu je prezentován v moderní formě, a to včetně videí denně natáčených v televizním studiu. Nic z toho, co vám na Investičním webu nabízíme, by nešlo bez profesionální redakce, kterou tvoří zkušení burzovní novináři, redaktoři, editoři a moderátoři.

GASTRO Partner

Croissant house Ochutnejte výjimečné dobroty z jejich coffee breaku.